18 Aralık 2017, 23:23:35 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Download Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: Bando çalışmaları yardım!
Cevap SayisiCevap Sayisi: 65 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 18388 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa:  [1] 2 3 ... 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bando çalışmaları yardım!  (Okunma Sayısı 18388 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gece ve rüzgar
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1515

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« : 19 Ocak 2008, 01:48:15 »

Mesaj: Özellikle deneyimli arkadaşlardan rica ediyorum,bando çalışmaları hakkında detaylı bilgi istiyorum,görsel bilgiler olursa daha çok sevinirim...

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

gece ve rüzgar Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Robot Linkler
Altarnatif Linkler
Offline Pasif

View Profile
Re: Bando çalışmaları yardım!
« Posted on: 18 Aralık 2017, 23:23:35 »

Mehmet TAMER
Üye Bilgileri Full Member

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1961

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #1: 25 Ocak 2008, 21:13:35 »

Mesaj: arkadaşlar çok yakında 11 şubattan sonra bando majör işaretleri ile ilgili bir slayt yapıyorum yayınlanması 11 şubat tan sonra yı bulacak çünki yazılı kısımlarını tamamlamama rağmen resimli kısımlarını yetiştiremedim.bitince tüm türkiye ile paylaşacam.
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle
Mehmet TAMER'in Imzasi

Mehmet TAMER

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #2: 25 Ocak 2008, 21:29:48 »

Mesaj: arkadaşlar bir önceki mesajım da slayt yaptığımdan söz etmiştim.bununla ilgili elinde kaynak olan varmı ben uzun süreli çalışmalar sonun da bir derleme yaptım gayet güzel oldu resimlerini okullar açılınca tamamlayarak sitede paylaşacam hem buradan hemde kendi okul sitemden paylaşıma açık olacak düzen alıştırmaları ile ilgili yaptığım slaytımı bandonun akabine yetiştirmeye çalıştığımı söyleyeyim daha sonra video görüntüsü olarak paylaşmayı düşünüyorum herkese iyi tatiller.

okul web : www.bmetem.com           ıd:   mehmettamer@w.cn
Bu Sayfayi Paylas
Mehmet TAMER'in Imzasi

Mehmet TAMER

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #3: 13 Şubat 2008, 17:50:39 »

Mesaj: teşekkür ederim kaynak konusunda araştırma yapıldı ancak türkiyede herhangi bir sonuca ulaşadık sadece milli eğitim törenler yönetmeliğine uygun olarak bir slayt hazırladım yarın  perşembe günü itibari ile resimlerini çekecem resimlerin slayta yerleştirme süresine bağlı olarak bir iki gün içerisinde sonlanır hafta sonuna kadar yada önümüzdeki hafta sitede inşallah yer alacak bu arada ismim mehmet lifeover değil Smiley

ilgine teşekkür ederim siteye katılan öğretmen arkadaşlardan senin veridğin tepkiyi bekliyordum herkes çok tembel gibi geliyor belki herkesin kendine has bir çalışması muhakkak vardır ama bir kişi bir şeyi yaparken hocam hadi bekliyoruz demek yerine hocam eline sağlık ama bizlerde bir şeyler yapabilirmiyiz gibi bir tepki daha hoş olur kanaatindeyim tüm öğretmen arkdaşlarımızı bütün çalışmalara katkıya çağırıyorum. teşekkürler
Bu Sayfayi Paylas
Mehmet TAMER'in Imzasi

yaprak
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 3658

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #4: 18 Mart 2008, 12:31:36 »

Mesaj: hocam ben yeni atandım bando çalışmalarında yardım bekliyorum bekliyorum benimde yapa bileceğim birşeyler olursada daha iy şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalari 
Bu Sayfayi Paylas

yaprak Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

farozlu1972
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 2837

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #5: 18 Mart 2008, 21:44:03 »

teşekkür ederim kaynak konusunda araştırma yapıldı ancak türkiyede herhangi bir sonuca ulaşadık sadece milli eğitim törenler yönetmeliğine uygun olarak bir slayt hazırladım yarın  perşembe günü itibari ile resimlerini çekecem resimlerin slayta yerleştirme süresine bağlı olarak bir iki gün içerisinde sonlanır hafta sonuna kadar yada önümüzdeki hafta sitede inşallah yer alacak bu arada ismim mehmet lifeover değil Smiley

ilgine teşekkür ederim siteye katılan öğretmen arkadaşlardan senin veridğin tepkiyi bekliyordum herkes çok tembel gibi geliyor belki herkesin kendine has bir çalışması muhakkak vardır ama bir kişi bir şeyi yaparken hocam hadi bekliyoruz demek yerine hocam eline sağlık ama bizlerde bir şeyler yapabilirmiyiz gibi bir tepki daha hoş olur kanaatindeyim tüm öğretmen arkdaşlarımızı bütün çalışmalara katkıya çağırıyorum. teşekkürler

haklısın hocam bando ile ilgili yeni arkadaşlara yardım etmek lazım!!!!!!!!!!!!!
Bu Sayfayi Paylas

farozlu1972 Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

yavuzoztuncer
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 2060

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #6: 09 Ocak 2009, 05:43:43 »

Mesaj: Arkadaşlar merhaba. Ben 10 yıldır Afyon / Emirdağda görev yapıyorum. 1999 yılında Hava Harp Okulunda askerlik yaptım. Gördümki bizim bilgilerimiz eksik ve yanlış. Örneğin biz bando değil BORU-TRAMPET takımı çalıştırıyoruz. okulldarda bizim kurduğumuz boru trampet takımıdır. örnekleri çoğaltırsak biz majör batonuna ASA diyoruz. Trampet Bagetine çubuk diyoruz gibi çoğaltabiliriz. Boru-Trampet üzerine kendimi oldukça geliştirdim özellikle trampet çalma konusunda( müzik grubunda da ritim çalıyorum) ve Malzeme bakım onarımına kadar. hatta trampet marş ritimleride yazıyorum. yakında bende bilgilerimi sizlerle paylaşmak isterim. Konu ile ilgilenen ve bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Özel yardım isteyen arkadaşlara her konuda yardımcı olurum
Bu Sayfayi Paylas

yavuzoztuncer Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

yavuzoztuncer
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 2060

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #7: 09 Ocak 2009, 05:48:47 »

Mesaj: Boru tampet takımı oluşturma, diziliş, kareografi, marşlar üzerine bir çok şey öğrendim Hava Harp Okulunda. Ordada beden eğitimi öğretmenliği yaptım ve şans yüzüme güldü boru tarmpet takımı çalışmalarına katılabildim. Orda aldığım modeli görev yaptığım yerde uygulayarak tüm liselerin boru trampet takımını kullanarak 145 KİŞİDEN oluşan karma boru trampet takımı oluşturdum. Askeri boru trampet takımının disiplini ve sistemini hepimiz biliriz. BİZLERİNDE EDİRNEDEN KARSA BORU TARAMPET TAKIMI TERİMLERİ VE KULLANILAN MALZEME İSİMLERİNİ AYNI SÖYLEMEMİZ VE BİLMEMİZ GEREKTİĞİNE İNANIYOR VE BU KONUDA RESİMLİ VE TAMAMEN ÖZGÜN BİR KAYNAK HAZIRLIYORUM.
Bu Sayfayi Paylas

yavuzoztuncer Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

ardeniz
Üye Bilgileri Jr. Member
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 2842

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #8: 20 Ocak 2009, 17:33:58 »

Boru tampet takımı oluşturma, diziliş, kareografi, marşlar üzerine bir çok şey öğrendim Hava Harp Okulunda. Ordada beden eğitimi öğretmenliği yaptım ve şans yüzüme güldü boru tarmpet takımı çalışmalarına katılabildim. Orda aldığım modeli görev yaptığım yerde uygulayarak tüm liselerin boru trampet takımını kullanarak 145 KİŞİDEN oluşan karma boru trampet takımı oluşturdum. Askeri boru trampet takımının disiplini ve sistemini hepimiz biliriz. BİZLERİNDE EDİRNEDEN KARSA BORU TARAMPET TAKIMI TERİMLERİ VE KULLANILAN MALZEME İSİMLERİNİ AYNI SÖYLEMEMİZ VE BİLMEMİZ GEREKTİĞİNE İNANIYOR VE BU KONUDA RESİMLİ VE TAMAMEN ÖZGÜN BİR KAYNAK HAZIRLIYORUM.
Boru tampet takımı oluşturma, diziliş, kareografi, marşlar üzerine bir çok şey öğrendim Hava Harp Okulunda. Ordada beden eğitimi öğretmenliği yaptım ve şans yüzüme güldü boru tarmpet takımı çalışmalarına katılabildim. Orda aldığım modeli görev yaptığım yerde uygulayarak tüm liselerin boru trampet takımını kullanarak 145 KİŞİDEN oluşan karma boru trampet takımı oluşturdum. Askeri boru trampet takımının disiplini ve sistemini hepimiz biliriz. BİZLERİNDE EDİRNEDEN KARSA BORU TARAMPET TAKIMI TERİMLERİ VE KULLANILAN MALZEME İSİMLERİNİ AYNI SÖYLEMEMİZ VE BİLMEMİZ GEREKTİĞİNE İNANIYOR VE BU KONUDA RESİMLİ VE TAMAMEN ÖZGÜN BİR KAYNAK HAZIRLIYORUM.
Bu Sayfayi Paylas

ardeniz Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

ardeniz
Üye Bilgileri Jr. Member
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 2842

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #9: 20 Ocak 2009, 17:42:33 »

Mesaj: Sayın hocam hazırladığınız kaynak acaba ne zaman biter. Benim de okulumda boru trampet takımı var ve ben de yaklaşık 9-10 yıldır uğraşıyorum. Benim şu an en büyük problemim marşlar, şu an kullandığımız marşlar biraz ağır özellikle yürüyüş esnasında biraz zorlanıyoruz. Daha hızlı marşlarınız varsa nota olarak değilde kodlayarak (Marmara van muş şeklinde) yazarak gönderirseniz çok memnun olurum. Bir de 2 senedir borusuz trampet çıkarıyorum. bu yüzden buna uygun yani trampet marşı gönderirseniz minnettar kalacağım. çalışmalarınızda başarılar.
Bu Sayfayi Paylas

ardeniz Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Sayfa:  [1] 2 3 ... 7   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
Bando çalışmaları yardım!

Google Words: Bando çalışmaları yardım! Dosyasi, Bando çalışmaları yardım! Belgesi, Bando çalışmaları yardım! Kurallari, Bando çalışmaları yardım! , Bando çalışmaları yardım! , Bando çalışmaları yardım! Resimleri, Bando çalışmaları yardım! , Bando çalışmaları yardım! , Bando çalışmaları yardım! , Bando çalışmaları yardım! , Bando çalışmaları yardım! Videosu, Bando çalışmaları yardım! Arsivi, Bando çalışmaları yardım! ,

||| Etiketler |||

Otomatik Tag
Bando çalışmaları yardım!, Beden Egitimi, Spor, Bando çalışmaları yardım!, Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, Bando çalışmaları yardım!, Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, Bando çalışmaları yardım!

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.111 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73