18 Aralık 2017, 23:31:24 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Download Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri
Cevap SayisiCevap Sayisi: 57 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 12832 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa:  [1] 2 3 ... 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri  (Okunma Sayısı 12832 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

volkan84
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 4417

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« : 28 Aralık 2008, 04:21:03 »

Mesaj: Ben ücretli olarak beden eğitimi öğretmenliği yapmaktayım ve yeni başladım.tam olarak bilmediğim bir kaç konu var.örneğin 19 mayıs çalışmaları için son bir ay kala dersler bitince gösterinin yapılacağı yerde her gün öğrencileri çalışmalara götürmem gerektiği müdür tarafından bana iletildi.benim merak ettiğim ben ders ücreti karşılığında öğretmenlik yapıyorum ders dışında da çalışmak zorundamıyım.veya çalışırsam ücretini almam gerekmiyormu?bu konu da bilgisi olan arkadaşlarım beni aydınlatmanızı bekliyorum.sevgiler...

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle
volkan84'in Imzasi

Robot Linkler
Altarnatif Linkler
Offline Pasif

View Profile
Re: Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri
« Posted on: 18 Aralık 2017, 23:31:24 »

uyari
Merhaba Ziyaretçi. Öncelikle www.bedenegitimci.org Sitesine Hosgeldiniz. Ben Robot Moderatör Olarak Siteden Daha Fazla Yararlanmaniz Için Sitemize Üye Olmanizi Öneririm. Güzel Paylasimlar Diliyorum.

giris  kayit
Altarnatif Linkler: Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri dosyalari,Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri belgeleri, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri görüntüleri, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri videolari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri planlari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri dökümanlari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri oyunlari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri arsivi, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri kurallari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri videosu, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri resimleri, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri dilekçesi

ali osman bebek
Administrator
Üye Bilgileri Hero Member

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 16292

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #1: 28 Aralık 2008, 22:36:33 »

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle
ali osman bebek'in Imzasi

Paylaşmak isteğiniz dökümanlarınız var ise;

bedenegitimci.org@hotmail.com

email adresine gönderin biz sizin adınıza yayınlayalım.

volkan84
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #2: 29 Aralık 2008, 02:21:06 »

Mesaj: hocalarım ben ders ücretini alacağımı biliyorum.benim sorum 3.05 te derslerim bitti diyorum,bu saatten sonra son 1 ay her hafta toplu çalışmalar oluyormş okul kapandıktan sonra yani.bu çalışmaları yapmak ücretli öğretmene mi düşüyor,düşüyorsa bunun da ücreti yatırılırmı.sakın yanlış anlamayın ben görevden falan kaçmıyorum sadece prosedürü bilmek ve hakkımı savunmak istiyorum.değerli görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum...
Bu Sayfayi Paylas
volkan84'in Imzasi

dancedd
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 385

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #3: 29 Aralık 2008, 13:18:24 »

Mesaj: okul saatleri dışında ücretli öğretmenleri görevlendiremezler. çünkü sen ders saati başına para alıyorsun.hakkını ara. gittiğin saatleri ücret kapsamına geçir ya da hiç gitme.
Bu Sayfayi Paylas

dancedd Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

volkan84
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #4: 29 Aralık 2008, 18:13:27 »

Mesaj: ok gitmeme hakkım var yani.ben gitmekten yanayım da ücretlendirme olmazsa kendimi tuhaf hissediyorum.ya şu devlet kpss ye bir çözüm bulsa da biz de ne yapacağımızı bilsek Sad(
Bu Sayfayi Paylas
volkan84'in Imzasi

basportuğ
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 10309

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #5: 12 Ocak 2009, 23:34:26 »

Mesaj: saol hocam aynı olayla ilgili benide biraz aydınlatmış oldun bende senin gibi düşünüyorum öğrencilerimin başında olmak istiyorum ama dediğin gibi insan kendini garip hissediyor!!!!!!
Bu Sayfayi Paylas

basportuğ Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

gayen
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 13631

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #6: 13 Ocak 2009, 15:54:58 »

Mesaj: arkadaşım bencede gitme.ders dışı para almıoruz vermiolar.işte böyle ücretli öğretmenleri kullanıolar.bi kaç sene sonra tecrübe edince daha ii anlarsın.benim 5. yılım derslere girip çıkıorum takım bile çalıştırmıorum ders dışı.o beden eğitimi öğretmeni vermeyen başka öğretmenlerle açığı kapanan öğretmenler görevlendirilsin yine bu  işlere de:) göreyim işte o zaman(matematiköğrt,sosyal öğret.vb)
Bu Sayfayi Paylas

gayen Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

volkan84
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #7: 13 Ocak 2009, 23:08:57 »

Mesaj: hocam 5 yıldır ücretli öğretmenlikmi yapıyorsun cidden Sad.ben kesinlikle yapmam sanırım o kadar,ben boş durup kendimi köreltmemek için yapıyorum hem tecrübe sahibi olmuş olurum.bu şartlarla kesinlikle çalışılmaz.inş. kpss'yi kazanırızda kafamız rahat atatürk'ün ilke ve inkilapları doğrultusunda ilerleyip iyi öğrenciler yetiştiririz.
Bu Sayfayi Paylas
volkan84'in Imzasi

volkan84
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #8: 19 Ocak 2009, 01:23:39 »

Mesaj: insan ücretli öğretmenlik yapınca hayaleri hep yarım kalıo arkadaşlar,ücretli olarak çalışanlar bunu iyi bilir.inş. biz de bir gün çok geç olmadan hayalerimize kavuşuruz...
Bu Sayfayi Paylas
volkan84'in Imzasi

gayen
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 13631

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #9: 19 Ocak 2009, 20:17:41 »

Mesaj: valla malesef öyle çalışıoruz.inşallah kazanırız ama zor.
Bu Sayfayi Paylas

gayen Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Sayfa:  [1] 2 3 ... 6   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri

Google Words: Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri Dosyasi, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri Belgesi, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri Kurallari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri , Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri , Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri Resimleri, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri , Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri , Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri , Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri , Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri Videosu, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri Arsivi, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri ,

||| Etiketler |||
volkan_yatkin 
Otomatik Tag
Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri, Beden Egitimi, Spor, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri, Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri, Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, Ücretli Öğretmenlik Ve Ders Dışı Saatleri

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.103 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73