18 Aralık 2017, 23:20:08 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Arama
  Ana Sayfa   PORTAL ONLINE DESTEK Yardım Otomatik Index Download Etiket Google Tagged Giriş Yap Kayıt  

Reklamlar

REKLAM ALANLARI

Konu Bilgileri
Konu BasligiKonu: Böyle meslektaşlar olmaz olsun
Cevap SayisiCevap Sayisi: 86 cevap var
Okunma SayısıOkunma Sayısı 12476 defa
Bu Konuyu Görüntüleyenler0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa:  [1] 2 3 ... 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Böyle meslektaşlar olmaz olsun  (Okunma Sayısı 12476 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

milagras
Üye Bilgileri Özel Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1918

nevermınd

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« : 07 Nisan 2008, 08:25:27 »

Mesaj: Arkadaşlar,dün memurlar nette beden eğitimci bi arkadaş plan programla ilgili yardım istemiş bir başka beden eğitimci de yazmışki boşver ne planı zaten yoklamayı alıp çoçukları dışarı çıkartıp bizde odamıza geçip çayımızı içiyoruz.Başka bir sitede de şöyle bi ifade vardı;Biz beden eğitimciler napıyoruz ki sağa dön sola dön atm ye dön bitti.Biz Beden eğitimcilerin bu önyargıların odağında olması yine bir beden eğitimciden kaynaklanıyo.Biz önce kendi içimizde böyle olmadığını bilmeliyiz.Bir okulda en zor işlerin çoğu beden eğitimcinin elinden geçiyor bence.Ama bazı arkadaşlar kendi branşının ne anlam ifade ettiğini ve napması gerektiğini bilmiyo galiba.

Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

milagras Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Robot Linkler
Altarnatif Linkler
Offline Pasif

View Profile
Re: Böyle meslektaşlar olmaz olsun
« Posted on: 18 Aralık 2017, 23:20:08 »

mehtap
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 805

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #1: 07 Nisan 2008, 23:33:25 »

Mesaj: kardeşim kesinlikle katılıyorum bende beden eğitimi öğretmenimden ve beden eğitimi dersinden bıkardım şimdi bende beden eğitimi öğretmeniyim ilk senem olmasına rağmen öğrenmeye ve öğretmeye çalışıyorm herkesin kafasında salla başı al maaşını mantığı var umarım şu kötü alışkanlığımdan hiç vazgeçmemki bu zaman kadar defter imzalamak için bile oturmadım yaptığın işin hakkını veremıyorsan yapmayacaksın
Bu Sayfayi Paylas
Facebook'a Ekle Twitter Ekle Google Ekle Yahoo Ekle Del.icio.us Ekle Stumbleupon Ekle Technorati Ekle Digg Ekle Furl Ekle Newsvine Ekle Reddit Ekle Linkedin Ekle Friendfeed Ekle

mehtap Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Mehmet TAMER
Üye Bilgileri Full Member

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1961

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #2: 07 Nisan 2008, 23:51:29 »

Mesaj: ARKADAŞLAR DÜŞÜNCELERİNİZE KATILMAMAK ELDE DEĞİL NE YAZIKKİ DİĞER BRANŞLARDA DA OLDUĞU GİBİ BİZİM BRANŞIMIZDA DA BÖYLE İNSANLAR VAR VE OLMAYA DEVAM EDECEK MERAK ETMEYİN.
ANCAK;İNANCI OLAN İNSAN SIRF ALLAH KORKUSU İLE ÇALIŞIRSA ALDIĞI PARANIN HAKKINI VERMEYE ÇALIŞIRSA ANCAK O ZAMAN RAHAT EDER NASIL HUZURLA UYUYORLAR ONUDA ANLAMAK ÇOK ZOR BİR YERLERİNDEN ÇIKAR MERAK ETMEYİN.AMA AYNI İNSANLARI SORSANIZ BİZİDE BEĞENMEZ MANGALDA DA KÜL BIRAKMAZLAR.ALDIĞI PARAYI BEĞENMEZLER O ARKADAŞLARA DİYORUMKİ EĞER ALDIĞINIZ PARAYI BEĞENMİYORDA ÇALIŞMIYORSANIZ ZORLA BU ÜLKEDE KİMSEYİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ YAPMIYORLAR ÖĞRETMEN OLURKEN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK GELDİNİZ.OLDUKTAN SONRA İSYAN EDİŞİNİZ,DAĞLARA ÇIKIP ASKERE KURŞUN ATAN TERÖRİSTLE AYNI AMACA YÖNELİK VATANINI EN ÇOK SEVEN GÖREVİNİ EN İYİ YAPANDIR.YILMADAN BU ÜLKE İÇİN BU TÜR ADAMLARA İNAT ÇALIŞMAYA DEVAM...
Bu Sayfayi Paylas
Mehmet TAMER'in Imzasi

loveli78
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 2174

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #3: 09 Nisan 2008, 21:22:34 »

Mesaj: KATILIYORUM ARKADAŞLAR BİZ OKULUN EN TEMEL ÖĞRETMENİYİZ HERŞEY BİZDEN SORULUYOR BAHÇENİN TEMİZLİĞİNDEN ÖĞRENCİLERİN DİSİPLİNİNE SPORTİF FAALİYETLERDEN TÖRENLERE BEN EVE GELDİĞİMDE YERİMDEN KALKAMAYACAK KADAR YORGUN OLUYORUM GENELİMİZ BÖYLEYİZ OLMAYANLARA NE DİYELİM YAZIK BEN 4 YILLIK ÖĞRETMENİM HALA KENDİMİ YENİLEMEK İÇİN UĞRAŞIYORUM DÜZEN ALIŞTIRMALARI BEDEN EĞİTİMİNİN EN ÖNEMLİ KONUSUDUR BENCE ÇÜNKÜ HAYAT BOYU GEREKLİ KÜÇÜMSEMEMEK GEREK 
Bu Sayfayi Paylas

loveli78 Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

milagras
Üye Bilgileri Özel Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1918

nevermınd

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #4: 10 Nisan 2008, 08:26:44 »

Mesaj: Soner hocam,emin olun bu bahsettiğimiz öğretmenler bizim meslektaşlarımız.Biz mesleğimizin içinde ordan oraya her şeye koşturmaya çalışırken birileri çayını içiyo biz de herkesi kendimiz gibi biliyoruz.Dün benim okulumun 4.sınıfına yeni bi öğrenci geldi hem de merkezdeki en büyük okullardan.Bed.eğt.derslerine giren bizim meslektaşımız.Çocuğa derslerde neler yaptıklarını neleri öğrendiklerini sordum.Sınıfa ve işlediğimiz derslere uyumu açısından.ama"hiç bir şey bilmiyorum ilk geldiğinde bize takla attırdı bi kez.sonra hep dışarda serbest bıraktı.biz top oyNuyoz kızlar ip atlıyo."dedi.Tabi muhtemelen öğretmen de o esnada çayını karıştırıyo.Yani Çocuk geniş kolda sıra olmayı bile bilmiyo. oysa benim 4ler dünya rekorlarını bile biliyo.
Bu Sayfayi Paylas

milagras Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

volverin
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 1401

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #5: 06 Mayıs 2008, 23:45:29 »

Mesaj:  bu meslege yenı baslayann bırı olarak tabıkı bende sızlere katılıyorum.ama bence okullarda beden egıtımıı derslarınee verılenn onemmm hıcc yokkkk denecekk kadar azz.bu ders  ıdarecılerr ve dıgerr branstakı coguu hoca ıcın boss ders.hattaa ogrencılerrr ıcındee sadecee futboll oynamak..suanda gorev yaptıgımm okull  varoş bırr mahallesındee.dısıplınn sorunlarrıı almıss basını gıdıyor,sınıflarr kalabalıkk,malzeme yetrsiz daha  bırcok seyyy... okadarr cokk ıstememe ragmen bırturluu  dess yapamıyorumm.sanırımm öğrencilerre herseydeenn oncee bu dersınn ne anlama geldıgını ogretmemm lazımm Huh? hıı unutmadann evett okulda herseyyee bızz kosturuyoruz  -hocamm su bahceyı ogrencıleree bır temızletın Smiley)))
Bu Sayfayi Paylas

volverin Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

zülem
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 441

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #6: 08 Mayıs 2008, 10:06:22 »

BEN 8 YILLIK BİR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİYİM SORUNLARIMIZ HEP AYNI .AMA ''SALLA BAŞINI AL MAAŞINI''DİYE DÜŞÜNENLERE HATIRLATIRIM Kİ BU DÜNYANIN BİR DE SONU VAR, ASIL HESAP ORADA VERİLECEK.ÇALIŞMAYI BİZİM GİBİ AMAÇ EDİNEN ARKADAŞLAR DOĞRU BİLDİĞİNİZDEN ŞAŞMAYIN.BİZ BU İŞİN ZORLUKLARINI BİLEREK ŞEÇTİK.DİĞER BRANŞ ÖĞRETMENLERİNE ''ÜSTÜNDE EŞOFMAN,SPOR AYAKKABI,ELİNDE ÇAY,VER TOPU ÇOCUĞA OTUR  ,OH''DEDİRTMEYELİM LÜTFEN.
İYİ ÇALIŞMALAR ARKADAŞLAR.....
Bu Sayfayi Paylas

zülem Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

gokbayrak1903
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 3912

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #7: 28 Mayıs 2008, 23:05:51 »

Mesaj: Valla bende söyle bişey söyleyeyim gercekten dersimiz önemsenmiyo mesela ben cocukları test yapıcam bir matematik öğretmeni arkadasım "yav ne gerek var sınav yapıyosun bu bilgiler cocugun ne işine yarayacak" gibi bir ifade kullandı ve Merak etmeyin gerekli cevabı fazlasıyla aldı ve söyle bişeyde var genelde bizim dersimizde öğrenciler alınır calısma yapılır bendede öyleydi ama artık oda yok kimse dersimden öğrenci alamıyor buna Müdürde dahill...Gercekten bir saygısızlık almıs basını gidiyo YAZIK. bunların kafa yapılarını değistirmekte zor bence...SAYGILAR
Bu Sayfayi Paylas

gokbayrak1903 Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

sporcu51
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 12690

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #8: 09 Ekim 2008, 19:47:35 »

Mesaj: Kaliteli  bir  ortamda  bir  araya  gelen Türkiyede' ki  binlerce    Beden    Eğitimi Öğretmeni Akadamisyen  ve  Spor Adamı arasında  olmak  ve alanımızla  ilgili   haber  her türlü   yeniliklerden bilgi alışverişinden mail yolu ile haberdar olmak ve  paylaşmak  için  sizde Beden Eğitimi Öğretmenleri  google mail  grubuna dahil olunuz

http://groups.google.com.tr/group/bedenegitimci
Bu Sayfayi Paylas

sporcu51 Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

engin
Üye Bilgileri Normal Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üye ID: 753

www.bedenegitimci.org
Sitemize Hoş Geldiniz..

« Yanıtla #9: 13 Ekim 2008, 12:58:29 »

Mesaj: Arkadaslar önce kendimize sonra işimize saygılı olmalıyız.Eğer işimizi iyi yaparsak göreceğizki dersimize ve bizlere olan bakış açıları değişecektir.
Bu Sayfayi Paylas

engin Imza Seçmediniz.Profilinizden imzanizi seçebilirsiniz..

Sayfa:  [1] 2 3 ... 9   Yukarı git
  Yazdır  

Beden Egitimi Sitesi Etiketler
Böyle meslektaşlar olmaz olsun

Google Words: Böyle meslektaşlar olmaz olsun Dosyasi, Böyle meslektaşlar olmaz olsun Belgesi, Böyle meslektaşlar olmaz olsun Kurallari, Böyle meslektaşlar olmaz olsun , Böyle meslektaşlar olmaz olsun , Böyle meslektaşlar olmaz olsun Resimleri, Böyle meslektaşlar olmaz olsun , Böyle meslektaşlar olmaz olsun , Böyle meslektaşlar olmaz olsun , Böyle meslektaşlar olmaz olsun , Böyle meslektaşlar olmaz olsun Videosu, Böyle meslektaşlar olmaz olsun Arsivi, Böyle meslektaşlar olmaz olsun ,

||| Etiketler |||

Otomatik Tag
Böyle meslektaşlar olmaz olsun, Beden Egitimi, Spor, Böyle meslektaşlar olmaz olsun, Beden Egitimi Egzersiz Planlari, Beden Egitimi Dersi Yillik Planlari, Böyle meslektaşlar olmaz olsun, Beden Egitimi Dersi Günlük Planlari, Beden Egitimi Dersi Zümre Toplanti Tutanaklari, Böyle meslektaşlar olmaz olsun

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Yasal Uyari
* This site does NOT store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites. * Bu site ismi verilen dosyaların kendilerini barındırmamaktadır. Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanımı karşısında oluşabilecek her türlü zarar ve mesuliyetten bedenegitimci.org sorumlu değildir...
Sitemizdeki İçerikler alıntılar içerebilir. Bazı yayınlarda kaynakça bölümü bulunmadığı için bizlerde yayınlarda bunlara yer veremeyebiliriz. İlgili dokümanların kaynakça bilgisini bilenler bize bedenegitimci.org@hotmail.com adresinden iletebilirlerse bizlerde ilgili dokümanları düzenleyerek emeğe saygı göstermiş oluruz.
Bu Sayfa 0.1 Saniyede 25 Sorgu ile Oluşturuldu
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73